Hisense GG643B Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hisense GG643B (21 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Hisense GG643B eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/21

GG643B
GG663B
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | GG643B |
| Inbyggd display: | Nej |
| Timer: | Nej |
| Vikt: | 13900 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 520 mm |
| Höjd: | 145 mm |
| Sladdlängd: | 0.75 m |
| Förpackningens bredd: | 670 mm |
| Antal gasbrännare: | 4 |
| Ursprungsland: | Kina |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Låddjup: | 575 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 14400 g |
| Wok brännare: | Ja |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Barnsäkert: | Nej |
| Typ av spishäll: | Gas |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 4 |
| Kokzon 3, form: | Torg |
| Diameter på platta/tillagningsyta 1: | 100.5 mm |
| Placering av platta/tillagningsyta 4: | Höger fram |
| Typ av platta/tillagningsyta 4: | Sjudning |
| Typ av platta/tillagningsyta 3: | Vanlig |
| Kokzon 1, form: | Torg |
| Placering av platta/tillagningsyta 3: | Höger bak |
| Kokzon 2, form: | Torg |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 3: | gas |
| Diameter på platta/tillagningsyta 4: | 54.5 mm |
| Typ av platta/tillagningsyta 1: | Wok |
| Placering av platta/tillagningsyta 2: | Vänster bak |
| Diameter på platta/tillagningsyta 2: | 75.7 mm |
| Diameter på platta/tillagningsyta 3: | 75.7 mm |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 4: | gas |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 2: | gas |
| Typ av platta/tillagningsyta 2: | Vanlig |
| Kokzon 4, form: | Torg |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 1: | gas |
| Placering av platta/tillagningsyta 1: | Främre till vänster |
| Manöverplats: | Framsida |
| Klocka: | Nej |
| Effekt på platta/tillagningsyta 1: | 2900 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 2: | 2000 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 3: | 2000 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 4: | 1000 W |
| Typ av ytskikt: | Glas |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Anslutningseffekt (elektrisk): | 0 W |
| Anslutningseffekt (gas): | 7900 W |
| Material i hällstativ: | Gjutjärn |
| Wok brännare läge: | Främre till vänster |
| Wokbrännarens effekt: | 2900 W |
| Spisens bredd, storlek: | 60 cm |
| Integrerad huva: | Nej |
| Värmningsyta: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hisense GG643B ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Hisense Manualer
8 Oktober 2025
4 September 2025
30 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juni 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026