Hisense HS523E15BUK Bruksanvisning
Hisense Diskmaskin HS523E15BUK
Läs gratis den bruksanvisning för Hisense HS523E15BUK (46 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 31 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Hisense HS523E15BUK eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/46

PART Ⅰ: Generic Version
Please read this manual carefully before using the dishwasher.
Keep this manual for future reference.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | HS523E15BUK |
| Färg på produkten: | Wit |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 1500 g |
| Bredd: | 448 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 845 mm |
| Torksystem: | Restvärme |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Förpackningens bredd: | 495 mm |
| Snäll: | Inbouwluidsprekers |
| Integrerad timer: | Ja |
| Dörrpanel ingår: | Ja |
| Självrengörande: | Ja |
| Antal tvättprogram: | 6 |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 76 kWh |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Ursprungsland: | Kina |
| Sköljmedelsindikator: | Ja |
| Självrengörande filter: | Ja |
| Antal temperaturinställningar: | 5 |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Energiförbrukning per cykel: | 0.76 kWh |
| Genomsnittlig effekt: | 50 W |
| Övre korg justerbar höjd: | Ja |
| Temperatur (max): | 60 ° C |
| Antal korgar: | 3 korgar |
| Korgar justerbar placering: | Övre |
| Luidsprekers: | 2 |
| Inbyggd vattenavhärdare: | Ja |
| Impedans: | 8 Ohm |
| Ljudutgångskanaler: | 2.0 kanalen |
| Peak Music Power Output (PMPO): | 100 W |
| Frekvensomfång: | 63 - 2000 Hz |
| Känslighet: | 86 dB |
| Mått (B x D x H): | 195 x 75 x 195 mm |
| Diameter woofer: | 165.1 mm |
| Diameter högtonenhögtalare: | 12.7 mm |
| Tweeter: | Ja |
| Justerbar vattenavhärdare: | Ja |
| Vattenkapacitet: | Cold, Hot |
| Invändigt material: | Rostfritt stål |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Låddjup: | 645 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 40500 g |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Energiklass: | E |
| Typ av bestickfack: | Låda |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Redo för anpassad panel: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 47 dB |
| Dörr färg: | Svart |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Cykeltid (snabb-programmet): | 30 min |
| Vattenförbrukning per omgång: | 9 l |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Barnsäkert: | Nej |
| Smartphone fjärrsupport: | Nej |
| Ansluten effekt: | 2100 W |
| Inbyggd lampa: | Nej |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.49 W |
| Periodlängd: | 235 min |
| Längd på anslutningsslang: | 1.5 m |
| Utloppets slanglängd: | 1.5 m |
| Antal kuvert: | 10 kuvert |
| Diskmaskinsprogram: | 90min, Eco, Glass/delicate, Intensive, Quick, Universal |
| Halv-belastning: | Ja |
| Kontrollpanelens färg: | Svart |
| Salt-indikator: | Ja |
| Produkter per A-låda: | Ja |
| Produktens storlek: | Slimline (45 cm) |
| Högsta temperatur för varmvattentillflödet: | 60 ° C |
| Wi-Fi-styrning: | Nej |
| Överfyllnadsskydd: | Ja |
| Antal sprayzoner: | 3 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hisense HS523E15BUK ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin Hisense Manualer
11 Oktober 2025
8 Oktober 2025
8 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
31 Augusti 2025
28 Augusti 2025
19 Augusti 2025
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026