Hisense HV673B60 Bruksanvisning
Hisense Diskmaskin HV673B60
Läs gratis den bruksanvisning för Hisense HV673B60 (38 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 25 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Hisense HV673B60 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/38

HV673B60
HV673B60UK
EN
Usermanual
Dishwasher
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | HV673B60 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 29000 g |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 555 mm |
| Höjd: | 816 mm |
| Torksystem: | Restvärme |
| Sladdlängd: | 1.73 m |
| Förpackningens bredd: | 640 mm |
| Integrerad timer: | Ja |
| Dörrpanel ingår: | Nej |
| Självrengörande: | Ja |
| Antal tvättprogram: | 7 |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 66 kWh |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Ursprungsland: | Slovenien |
| LED-bakgrundsbelysning: | Nej |
| Sköljmedelsindikator: | Ja |
| Självrengörande filter: | Ja |
| Antal temperaturinställningar: | 7 |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Glasskydd: | Ja |
| Energiförbrukning per cykel: | 0.66 kWh |
| Övre korg justerbar höjd: | Ja |
| Temperatur (max): | 70 ° C |
| Antal korgar: | 3 korgar |
| Korgar justerbar placering: | Övre |
| Inbyggd vattenavhärdare: | Ja |
| Energisparläge: | Ja |
| Vattenkapacitet: | Cold, Hot |
| Invändigt material: | Rostfritt stål |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Låddjup: | 665 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 31000 g |
| Typ av strömkontakt: | Typ G |
| Klar-indikator: | Ja |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Energiklass: | B |
| Typ av bestickfack: | Låda |
| AquaSensor-funktion: | Nej |
| Apparatens placering: | Helt integrerad |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Redo för anpassad panel: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 10 A |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Installationsfack, bredd: | 600 mm |
| Installationsfack, djup: | 555 mm |
| Installationsfack, höjd: | 820 mm |
| Dörr färg: | Svart |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Cykeltid (snabb-programmet): | 15 min |
| Vattenförbrukning per omgång: | 9.6 l |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Barnsäkert: | Nej |
| Smartphone fjärrsupport: | Ja |
| Ansluten effekt: | 1900 W |
| Inbyggd lampa: | Nej |
| Periodlängd: | 200 min |
| Längd på anslutningsslang: | 1.75 m |
| Utloppets slanglängd: | 1.5 m |
| Antal kuvert: | 16 kuvert |
| Diskmaskinsprogram: | 60min 65°C, Auto 45-65°C, Delicate 40°C, Eco 50°C, Hygiene 70°C, Intensive 70°C, Silent 55°C |
| Halv-belastning: | Nej |
| Kontrollpanelens färg: | Svart |
| Salt-indikator: | Ja |
| Installationsfack, höjd (min): | 820 mm |
| Installationsfack, höjd (max): | 900 mm |
| Produkter per A-låda: | Ja |
| Produktens storlek: | Full storlek (60 cm) |
| Högsta temperatur för varmvattentillflödet: | 70 ° C |
| Automatprogram: | Ja |
| Automatisk öppning av dörr: | Ja |
| Wi-Fi-styrning: | Ja |
| Överfyllnadsskydd: | Ja |
| Effektförbrukning (viloläge): | 0.49 W |
| Indikatorljus för golv: | Nej |
| Antal sprayzoner: | 5 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hisense HV673B60 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin Hisense Manualer
11 Oktober 2025
8 Oktober 2025
8 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
31 Augusti 2025
28 Augusti 2025
19 Augusti 2025
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026