Hisense HS60240BUK Bruksanvisning
Hisense Diskmaskin HS60240BUK
Läs gratis den bruksanvisning för Hisense HS60240BUK (14 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Hisense HS60240BUK eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/14

HS60240W
HS60240S
HS60240X
HS60240B
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | HS60240BUK |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 41000 g |
| Bredd: | 596 mm |
| Djup: | 558 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Förpackningens bredd: | 675 mm |
| Antal tvättprogram: | 6 |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 93 kWh |
| Sköljmedelsindikator: | Ja |
| Antal temperaturinställningar: | 4 |
| Energiförbrukning per cykel: | 0.93 kWh |
| Temperatur (max): | - ° C |
| Inbyggd vattenavhärdare: | Ja |
| Vattenkapacitet: | Kall |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Låddjup: | 656 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 44000 g |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Energiklass: | E |
| Typ av bestickfack: | Korg |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 47 dB |
| Dörr färg: | Svart |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Vattenförbrukning per omgång: | 12 l |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Ansluten effekt: | 1850 W |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.8 W |
| Periodlängd: | 237 min |
| Antal kuvert: | 13 kuvert |
| Diskmaskinsprogram: | Eco, Intensive, Pre-rinse, Quick |
| Salt-indikator: | Ja |
| Produktens storlek: | Full storlek (60 cm) |
| Effektförbrukning (viloläge): | 0.35 W |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hisense HS60240BUK ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin Hisense Manualer
11 Oktober 2025
8 Oktober 2025
8 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
31 Augusti 2025
28 Augusti 2025
19 Augusti 2025
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026