Hisense HS523E15WUK Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hisense HS523E15WUK (22 sidor) i kategorin Diskmaskin. Denna manual har varit användbar för 24 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
22
Nedladdningar
1.661
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | HS523E15WUK |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 35000 g |
| Bredd: | 448 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 890 mm |
| Torksystem: | Restvärme |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Förpackningens bredd: | 495 mm |
| Integrerad timer: | Ja |
| Dörrpanel ingår: | Ja |
| Självrengörande: | Ja |
| Antal tvättprogram: | 6 |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 76 kWh |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Ursprungsland: | Kina |
| Sköljmedelsindikator: | Ja |
| Självrengörande filter: | Ja |
| Antal temperaturinställningar: | 5 |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Energiförbrukning per cykel: | 0.76 kWh |
| Övre korg justerbar höjd: | Ja |
| Temperatur (max): | 60 ° C |
| Antal korgar: | 3 korgar |
| Korgar justerbar placering: | Övre |
| Inbyggd vattenavhärdare: | Ja |
| Justerbar vattenavhärdare: | Ja |
| Vattenkapacitet: | Cold, Hot |
| Invändigt material: | Rostfritt stål |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Låddjup: | 645 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 40400 g |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Energiklass: | E |
| Typ av bestickfack: | Låda |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Redo för anpassad panel: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 47 dB |
| Dörr färg: | Vit |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Cykeltid (snabb-programmet): | 30 min |
| Vattenförbrukning per omgång: | 9 l |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Barnsäkert: | Nej |
| Smartphone fjärrsupport: | Nej |
| Ansluten effekt: | 2100 W |
| Inbyggd lampa: | Nej |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.49 W |
| Periodlängd: | 235 min |
| Längd på anslutningsslang: | 1.5 m |
| Utloppets slanglängd: | 1.5 m |
| Antal kuvert: | 10 kuvert |
| Diskmaskinsprogram: | 90min, Eco, Glass/delicate, Intensive, Quick, Universal |
| Halv-belastning: | Ja |
| Kontrollpanelens färg: | Svart |
| Salt-indikator: | Ja |
| Produkter per A-låda: | Ja |
| Produktens storlek: | Slimline (45 cm) |
| Högsta temperatur för varmvattentillflödet: | 60 ° C |
| Wi-Fi-styrning: | Nej |
| Överfyllnadsskydd: | Ja |
| Antal sprayzoner: | 3 |
Diskmaskin Hisense Manualer
11 Oktober 2025
8 Oktober 2025
8 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026