Hisense HV603D40UK Bruksanvisning
Hisense Diskmaskin HV603D40UK
Läs gratis den bruksanvisning för Hisense HV603D40UK (13 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Hisense HV603D40UK eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/13

HV60340UK
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | HV603D40UK |
| Vikt: | 1100 g |
| Bredd: | 68 mm |
| Djup: | 220 mm |
| Höjd: | 38.8 mm |
| Internationell säkerhetskod (IP): | IP20 |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Uteffekt: | 120 W |
| Spännande: | 54 V |
| AC-ingångsspänning: | 90 - 305 V |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hisense HV603D40UK ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin Hisense Manualer
11 Oktober 2025
8 Oktober 2025
8 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
31 Augusti 2025
28 Augusti 2025
19 Augusti 2025
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026