Hisense HV6131UK Bruksanvisning
Hisense Diskmaskin HV6131UK
Läs gratis den bruksanvisning för Hisense HV6131UK (28 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Hisense HV6131UK eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/28

EN
OPERATING
INSTRUCTIONS
DISHWASHER
HV6131UK
www.gorenje.com
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | HV6131UK |
| Färg på produkten: | Wit |
| Vikt: | 69 g |
| Bredd: | 36.8 mm |
| Höjd: | 25.5 mm |
| Användarmanual: | Ja |
| Internationell säkerhetskod (IP): | IP20 |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Monteringsmetod: | Plafond/muur |
| Strömförbrukning (max): | 800 W |
| Bildsensortyp: | Passieve infraroodsensor (PIR) |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Inspänning: | 220 - 240 V |
| Frekvens: | 50 Hz |
| Detektering av ljusstyrka: | Ja |
| Strömförbrukning (typiskt): | 0.5 W |
| Drifttemperatur (TT): | -20 - 40 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 0 - 93 procent |
| Detekteringsvinkel: | 360 ° |
| Detektionsavstånd: | 6 m |
| Installationshöjd (min): | 1.8 m |
| Installationshöjd (max): | 4 m |
| Ljuskänslighet: | 2000 Lux |
| Justerbar ljusintensitet: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hisense HV6131UK ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin Hisense Manualer
11 Oktober 2025
8 Oktober 2025
8 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
31 Augusti 2025
28 Augusti 2025
19 Augusti 2025
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026