Hisense HV643D60 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hisense HV643D60 (2 sidor) i kategorin Diskmaskin. Denna manual har varit användbar för 31 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.009
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | HV643D60 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 30500 g |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 555 mm |
| Höjd: | 816 mm |
| Torksystem: | Restvärme |
| Förpackningens bredd: | 640 mm |
| Självrengörande: | Ja |
| Antal tvättprogram: | 6 |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 85 kWh |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Sköljmedelsindikator: | Ja |
| Självrengörande filter: | Ja |
| Antal temperaturinställningar: | 7 |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Glasskydd: | Ja |
| Energiförbrukning per cykel: | 0.85 kWh |
| Övre korg justerbar höjd: | Ja |
| Temperatur (max): | 70 ° C |
| Antal korgar: | 3 korgar |
| Korgar justerbar placering: | Övre |
| Inbyggd vattenavhärdare: | Ja |
| Vattenkapacitet: | Cold, Hot |
| Invändigt material: | Rostfritt stål |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Låddjup: | 665 mm |
| Klar-indikator: | Ja |
| Energiklass: | D |
| Typ av bestickfack: | Låda |
| Apparatens placering: | Helt integrerad |
| Redo för anpassad panel: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 44 dB |
| Installationsfack, bredd: | 600 mm |
| Installationsfack, djup: | 555 mm |
| Installationsfack, höjd: | 820 mm |
| Dörr färg: | Ej tillämpligt |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Vattenförbrukning per omgång: | 11 l |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Periodlängd: | 175 min |
| Antal kuvert: | 16 kuvert |
| Diskmaskinsprogram: | Auto, Delicate, Eco, Hygiene, Intensive |
| Kontrollpanelens färg: | Rostfritt stål |
| Salt-indikator: | Ja |
| Produktens storlek: | Full storlek (60 cm) |
| Automatprogram: | Ja |
| Automatisk öppning av dörr: | Ja |
| Överfyllnadsskydd: | Ja |
| SelfDry-funktion: | Ja |
Diskmaskin Hisense Manualer
11 Oktober 2025
8 Oktober 2025
8 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026