Hisense HV673C61 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hisense HV673C61 (1 sidor) i kategorin Diskmaskin. Denna manual har varit användbar för 17 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
1
Nedladdningar
1.712
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | HV673C61 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 29500 g |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 555 mm |
| Höjd: | 816 mm |
| Förpackningens bredd: | 640 mm |
| Självrengörande: | Ja |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 76 kWh |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Självrengörande filter: | Ja |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Energiförbrukning per cykel: | 0.76 kWh |
| Temperatur (max): | 70 ° C |
| Torkeffektivitetsindex (EU 2017/1369): | 1070 |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Låddjup: | 665 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 31500 g |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Energiklass: | C |
| Apparatens placering: | Helt integrerad |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 10 A |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 39 dB |
| Dörr färg: | Grå |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Vattenförbrukning per omgång: | 9.6 l |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Ansluten effekt: | 1900 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Periodlängd: | 200 min |
| Antal kuvert: | 16 kuvert |
| Diskmaskinsprogram: | 3-in-1, Auto, Quick |
| Kontrollpanelens färg: | Silver |
| Justering av fötter: | 74 mm |
| Produktens storlek: | Full storlek (60 cm) |
| Automatprogram: | Ja |
| Wi-Fi-styrning: | Ja |
| Diskeffektivitetsindex (EU 2017/1369): | 1130 |
| Antal sprayzoner: | 5 |
Diskmaskin Hisense Manualer
11 Oktober 2025
8 Oktober 2025
8 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026