Hisense I8433C Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hisense I8433C (48 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 30 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
48
Nedladdningar
1.698
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | I8433C |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 147 g |
| Bredd: | 97 mm |
| Djup: | 20 mm |
| Höjd: | 71 mm |
| Förpackningens bredd: | 880 mm |
| Blåtand: | Ja |
| Beeldscherm: | LCD |
| Skärm diagonal: | 3.5 " |
| Upplösning: | 320 x 240 Pixels |
| Pekskärm: | Ja |
| Original bildförhållande: | 4:3 |
| Vormfaktor: | Vast |
| Ramtyp: | Utan ram |
| Gränssnitt: | USB |
| Batteritid/batteritid: | 4 uur |
| Drifttemperatur (TT): | -15 - 70 °C |
| Batteriteknik: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Vatten: | Nee |
| Sport (kondition, löpning): | Nee |
| Utomhus: | Ja |
| Geocaching: | Nee |
| Bil: | Ja |
| Att flyga: | Nee |
| Cykel: | Ja |
| Motorcykel: | Nee |
| Stöldskyddsfunktion: | Ja |
| Antal vägpunkter: | 1000 |
| FM-sändare: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Låddjup: | 580 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 12200 g |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Barnsäkert: | Ja |
| Typ av spishäll: | Induktionshäll med zon |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 4 |
| Antalet elektriska kokzoner: | 4 |
| Manöverplats: | Framsida |
| Maximal kabelförlust med anslutning: | Ja |
| Precisionspenna: | Ja |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Anslutningseffekt (elektrisk): | 7200 W |
| Anslutningseffekt (gas): | - W |
| Boost-funktionen: | Ja |
| Spisens bredd, storlek: | 80 cm |
| Hällskydd för spishäll: | Nej |
| Bridge-funktion: | Ja |
| Funktion för kokningskontroll: | Ja |
| Stop & Go-funktion: | Ja |
Ugn Hisense Manualer
8 Oktober 2025
4 September 2025
30 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026