Hisense WFQP6012EVM Bruksanvisning
Hisense tvättmaskin WFQP6012EVM
Läs gratis den bruksanvisning för Hisense WFQP6012EVM (2 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Hisense WFQP6012EVM eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/2

Quick User Manual
.
Moderately soiled synthetics, cotton blended fabrics.
6/7
6/7
6/7
2
2
2
3/3.5
1
3/3.5
2
2
6/7
6/7
6/7
1 002
1 002
1 002
1 002
1 002
1 002
1 002
1 002
1 002
Allergy Steam(2)
Dark ashW
R Sinse& pin
Down
S wearports
Quick 15'
B Steam Care aby
Cotton
Synthetics
Eco 40-60
Wool
Mix
Drum leanC
Spin
(1)
(2)
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WFQP6012EVM |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 60000 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 460 mm |
| Höjd: | 895 mm |
| Förpackningens bredd: | 660 mm |
| Ljudnivå (tvätt): | 58 dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1200 RPM |
| Självrengörande: | Ja |
| Cykeltid (max): | 198 min |
| Antal tvättprogram: | 15 |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 56 kWh |
| Tvättprogram: | Blouse/shirt, Quick, Sport, Steam |
| Justerbar temperatur: | Ja |
| Nominell kapacitet: | 6 kg |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Rotary, Touch |
| Låddjup: | 515 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 64000 g |
| trumrengöring: | Ja |
| Energiklass: | C |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Bulleremission, klass: | B |
| Laddning: | Frontmatad |
| Strömväxlingsteknik: | Ja |
| Drum volym: | 54 l |
| Dörr färg: | Black, Transparent |
| Tittfönster: | Ja |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Centrifugering klass: | B |
| Ljudnivå (spinn): | 74 dB |
| Justerbar centrifugeringshastighet: | Ja |
| Cykeltid (snabb-programmet): | 15 min |
| Vattenförbrukning per omgång: | 37 l |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Skumkontrollssystem: | Ja |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.49 W |
| Överfyllnadsskydd: | Ja |
| Automatisk tvättigenkänning: | Ja |
| Högsta tvättemperatur: | 95 ° C |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hisense WFQP6012EVM ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Hisense Manualer
27 Januari 2026
7 Oktober 2025
6 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026