Hisense WFQA1014EVJMT Bruksanvisning
Hisense tvättmaskin WFQA1014EVJMT
Läs gratis den bruksanvisning för Hisense WFQA1014EVJMT (28 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Hisense WFQA1014EVJMT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/28

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WFQA1014EVJMT |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 67000 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 610 mm |
| Höjd: | 845 mm |
| Antal program: | 15 |
| Energiförbrukning: | 52 kWh |
| Motor: | Borstlös |
| Förpackningens bredd: | 660 mm |
| Ljudnivå (tvätt): | 72 dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1400 RPM |
| Självrengörande: | Ja |
| Cykeltid (max): | 240 min |
| Antal tvättprogram: | 15 |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 52 kWh |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Ursprungsland: | Kina |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Justerbar temperatur: | Ja |
| Minsta centrifugeringshastighet: | 800 RPM |
| Sköljstopp: | Ja |
| Bruttovikt: | 70000 g |
| Nettovikt: | 67000 g |
| Nominell kapacitet (tvätt): | 10 kg |
| Nominell kapacitet: | 10 kg |
| Handtvätt: | Ja |
| Vattenkapacitet: | Kall |
| Produktens färg: | Titan |
| Skärmtyp: | LED |
| Låddjup: | 690 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 70000 g |
| Tvättklass: | A |
| Energiklass: | A |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Hängbar dörr: | Nej |
| Bulleremission, klass: | A |
| Laddning: | Frontmatad |
| Strömväxlingsteknik: | Ja |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Centrifugering klass: | C |
| Ljudnivå (spinn): | 72 dB |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Justerbar centrifugeringshastighet: | Ja |
| Cykeltid (snabb-programmet): | 15 min |
| Vattenförbrukning per omgång: | 46 l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | 52 kWh |
| Barnsäkert: | Ja |
| Smartphone fjärrsupport: | Nej |
| Restfukt: | 52 % |
| Material, trumma: | Rostfritt stål |
| Indikator för LED-programstadie: | Ja |
| Torkklass: | B |
| Ingen sköljning: | Ja |
| Wi-Fi-styrning: | Nej |
| Överfyllnadsskydd: | Ja |
| Ingen centrifugering: | Ja |
| Högsta tvättemperatur: | 90 ° C |
| Centrifugeringshastighet: | 1400 RPM |
| Program för träningskläder: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hisense WFQA1014EVJMT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Hisense Manualer
27 Januari 2026
7 Oktober 2025
6 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026