Hisense WDQY1014EVJM Bruksanvisning
Hisense tvättmaskin WDQY1014EVJM
Läs gratis den bruksanvisning för Hisense WDQY1014EVJM (28 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Hisense WDQY1014EVJM eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/28

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WDQY1014EVJM |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 70000 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 660 mm |
| Höjd: | 845 mm |
| Motor: | Digital växelriktare |
| Förpackningens bredd: | 660 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Ljudnivå (tvätt): | 56 dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1400 RPM |
| Självrengörande: | Ja |
| Ljudnivå (torkning): | 63 dB |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Ursprungsland: | Kina |
| AquaStop-funktion: | Nej |
| Tvättprogram: | Mix, Quick, Steam, Synthetics, Spin/drain |
| Energieffektivitetsklass (tvätt): | B |
| Energieffektivitetsklass (tvätt och torkning): | E |
| Energiförbrukning per 100 cykler (tvätt): | 59 kWh |
| Energiförbrukning per 100 cykler (tvätt och torkning): | 375 kWh |
| Nominell kapacitet (tvätt): | 10 kg |
| Torkprogram: | Wool, Mix, Quick, Freshen-up, Steam, Synthetics |
| Vattenkapacitet: | Kall |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Låddjup: | 670 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 73000 g |
| AC-inspänning: | 220-240V~ V |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Redo för anpassad panel: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Nej |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Bulleremission, klass: | A |
| Laddning: | Frontmatad |
| Strömväxlingsteknik: | Ja |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Centrifugering klass: | B |
| Ljudnivå (spinn): | 71 dB |
| Justerbar centrifugeringshastighet: | Ja |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Staplingsbar: | Nej |
| Låsning: | Ja |
| Material, trumma: | Rostfritt stål |
| Funktion för att lägga till klädesplagg (paus): | Ja |
| Tork-kapacitet: | 6 kg |
| Skrynkelreducering: | Nej |
| Alarm: | Ja |
| Halv-belastning: | Nej |
| Innerbelysning: | Nej |
| Auto diagnostik: | Ja |
| Wi-Fi-styrning: | Nej |
| Av- och på-knapp: | Nej |
| Löstagbar överdel: | Nej |
| Indikering för felmeddelanden: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hisense WDQY1014EVJM ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Hisense Manualer
27 Januari 2026
7 Oktober 2025
6 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026