Hotpoint AQ83D 29 EU/B Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint AQ83D 29 EU/B (60 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 14 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.6 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
60
Nedladdningar
1.113
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | AQ83D 29 EU/B |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 1530 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 151.68 mm |
| Höjd: | 66.5 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1200 RPM |
| Internationell säkerhetskod (IP): | IP20 |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Black |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Uteffekt: | 200 W |
| Spännande: | 48 V |
| Nominell kapacitet: | 8 kg |
| AC-ingångsspänning: | 90 - 305 V |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LCD |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Laddning: | Frontmatad |
| Dörr färg: | Svart |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Centrifugering klass: | B |
| Vattenförbrukning per omgång: | - l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | - kWh |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026