Hotpoint AQ9F 49 U v Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint AQ9F 49 U v (16 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 16 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
16
Nedladdningar
1.198
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | AQ9F 49 U v |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Typ av operation: | Buttons, Rotary |
| Färg på produkten: | Roestvrijstaal |
| Dörrgångjärn: | Neer |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 47700 g |
| Bredd: | 594 mm |
| Djup: | 548 mm |
| Höjd: | 715 mm |
| Grill: | Ja |
| Ljudnivå: | - dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Belysning inuti: | Ja |
| Total inomhuskapacitet (ugnar): | 86 l |
| Antal ugnar: | 2 |
| Installationsfackets bredd: | 600 mm |
| Installationsfack djup: | 550 mm |
| Installationsfack höjd: | 870 mm |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1400 RPM |
| Typ av rengöring: | Katalytisch |
| Antal glasdörrpaneler: | 2 |
| Energiförbrukning (konventionell): | - kWu |
| Energiförbrukning (tvungen konvektion): | 0.81 kWu |
| Att laga: | Ja |
| Ugnsstorlek: | Groot |
| Typ av ugn: | Elektrische oven |
| Total ugnseffekt: | - W |
| Ugn med nettokapacitet: | 46 l |
| Antal tvättprogram: | 4 |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Black |
| Ugn 2 nettokapacitet: | 40 l |
| Nominell kapacitet: | 6 kg |
| AC-ingångsspänning: | 220-240 V |
| Type beeldscherm: | LED |
| Ugnsavfrostningsfunktion: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Tvättklass: | A |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Laddning: | Frontmatad |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Centrifugering klass: | B |
| Vattenförbrukning per omgång: | - l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | - kWh |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026