Hotpoint AQ9L 29 U v Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint AQ9L 29 U v (16 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 15 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
16
Nedladdningar
633
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | AQ9L 29 U v |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 645 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1200 RPM |
| Antal tvättprogram: | 4 |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Black |
| Maximal viktkapacitet: | 100 kg |
| Nominell kapacitet: | 9 kg |
| Typ produkt: | Fit kit |
| Produktens färg: | Vit |
| Tvättklass: | A |
| Bilmärke: | MERCEDES |
| Bilmodell: | Vito |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Laddning: | Frontmatad |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Centrifugering klass: | B |
| Vattenförbrukning per omgång: | - l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | - kWh |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026