Hotpoint AQD970D 49 EU / B Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint AQD970D 49 EU / B (84 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 23 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
84
Nedladdningar
977
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | AQD970D 49 EU / B |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 616 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1400 RPM |
| Nominell kapacitet (tvätt): | 9 kg |
| Produktens färg: | Vit |
| Tvättklass: | A |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Laddning: | Frontmatad |
| Centrifugering klass: | A |
| Energiförbrukning vid tvätt: | - kWh |
| Vattenförbrukning tvätt & torkning per cykel: | - l |
| Energiförbrukning vid disk och torkning: | - kWh |
| Tork-kapacitet: | 7 kg |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026