Hotpoint AQM8D 49 U Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint AQM8D 49 U (72 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 16 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
72
Nedladdningar
1.189
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | AQM8D 49 U |
| Bredd: | 645 mm |
| Djup: | 595 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1400 RPM |
| Nominell kapacitet (tvätt): | 8 kg |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Buttons, Rotary |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Tvättklass: | A |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Laddning: | Frontmatad |
| Tittfönster: | Ja |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Centrifugering klass: | B |
| Justerbar centrifugeringshastighet: | Ja |
| Energiförbrukning vid tvätt: | 1.46 kWh |
| Restfukt: | 54 % |
| Vattenförbrukning tvätt & torkning per cykel: | 103 l |
| Energiförbrukning vid disk och torkning: | 5.44 kWh |
| Vattenförbrukning per tvätt: | 69 l |
| Tork-kapacitet: | 6 kg |
| Cykeltid tvätt & torkning: | 270 min |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026