Hotpoint Aqualtis AQ7L 49 U Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint Aqualtis AQ7L 49 U (36 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 8 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
36
Nedladdningar
1.381
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | Aqualtis AQ7L 49 U |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Typ av operation: | Rotary, Touch |
| Färg på produkten: | Antraciet |
| Dörrgångjärn: | Links |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 60300 g |
| Bredd: | 590 mm |
| Djup: | 547 mm |
| Höjd: | 595 mm |
| Nettoskatt: | 3700 W |
| Uppvärmningsfunktion: | Nee |
| Barnlås: | Ja |
| Wi-Fi-kontroll: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Förpackningens bredd: | 710 mm |
| Djuppackning: | 650 mm |
| Förpackningshöjd: | 760 mm |
| Belysning inuti: | Ja |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Ångkokning: | Nee |
| Håll varm funktion: | Ja |
| Antal lampor: | 3 lampen |
| Typ av lampa: | Halogeen |
| Total inomhuskapacitet (ugnar): | 76 l |
| Antal ugnar: | 1 |
| Strömlampa: | 60 W |
| Kontrollposition: | Voorkant |
| Installationsfackets bredd: | 560 mm |
| Installationsfack djup: | 550 mm |
| Installationsfack höjd: | 590 mm |
| Typ av rengöring: | Pyrolytisch |
| Nuvarande: | 16 A |
| Material genom: | Glas |
| Antal glasdörrpaneler: | 4 |
| Energiförbrukning (konventionell): | 1.25 kWu |
| Energiförbrukning (tvungen konvektion): | 0.83 kWu |
| Energieffektivitetsindex (EEI): | 95.4 |
| Ugnsstorlek: | Groot |
| Typ av ugn: | Elektrische oven |
| Total ugnseffekt: | - W |
| Ugn med nettokapacitet: | 76 l |
| Magnetronbereiding: | Nee |
| Över- och undervärme: | Ja |
| Ugnens termostatområde: | 30 - 300 °C |
| Bakplåtsmått: | Ja |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Undervärmning: | Ja |
| Övervärme: | Ja |
| Skriv timer: | Digitaal |
| Antal bakplåtar: | 2 |
| Pizza funktion: | Nee |
| Kärntemperaturmätare: | Ja |
| Belysningsplats: | Side, Top |
| Certifiering: | Australia Standards, CE, Eurasian, Ukraine, VDE |
| Inre material: | Emaille |
| Automatisk dörröppning: | Ja |
| Bottenvärme + konvektion (single mode): | Ja |
| Uppvärmning av hela grillytan + konvektion (single mode): | Ja |
| Snabb värme: | Ja |
| Antal hyllplatser: | 4 |
| Inklusive grillställ: | Ja |
| Timerlägen: | Cooking time, End cooking time, Long-term timer, Stopwatch, Timer |
| Alternativ för brödtillverkning: | Ja |
| Styr appar som stöds: | Home Connect |
| Uppvärmning av hela grillytan: | Ja |
| Genomgående öppningsvinkel: | 180 ° |
| Knapp färg: | Roestvrijstaal |
| Stekfunktion: | Ja |
| Ugnsdörr: | Opening aan zijkant |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | TFT |
| Energieffektivitetsskala: | A+++ tot D |
| Program för att göra bröd och deg: | Deeg |
| Ugnsavfrostningsfunktion: | Ja |
| Ugnsstensfunktion: | Ja |
| Lampstyrka 2: | 10 W |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026