Hotpoint Aqualtis AQ83F 497 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint Aqualtis AQ83F 497 (48 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 11 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
48
Nedladdningar
1.748
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | Aqualtis AQ83F 497 |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Inbyggd display: | Nee |
| Bredd: | 541 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 1772 mm |
| Nettoskatt: | 90 W |
| Sladdlängd: | 2.3 m |
| Ljudnivå: | 40 dB |
| Årlig-energiförbrukning: | 290 kWu |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Frys bruttokapacitet: | - l |
| Frys nettokapacitet: | 59 l |
| Fryskapacitet: | 6 kg/24u |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Ja |
| Lämplig för paneljustering: | Ja |
| Kylskåpets nettokapacitet: | 222 l |
| Kylskåp med bruttokapacitet: | - l |
| Kylskåp invändig belysning: | Ja |
| Typ av lampa: | LED |
| Frysläge: | Onder |
| Retentionstid vid strömavbrott: | 22 uur |
| Snabbfrysfunktion: | Ja |
| antal stjärnor: | 4* |
| Total nettokapacitet: | 281 l |
| Total bruttokapacitet: | 296 l |
| Installationsfackets bredd: | 562 mm |
| Installationsfack djup: | 550 mm |
| Installationsfack höjd: | 1775 mm |
| Hyllmaterial: | Gehard glas |
| Energianvändning per dag: | 0.794 kWh/24u |
| Dörrpanel ingår: | Nee |
| Vormfaktor: | Staand |
| Termostat: | Ja |
| Vattendispenser: | Nee |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026