Hotpoint Aqualtis AQ9D 68 U H Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint Aqualtis AQ9D 68 U H (48 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 10 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
48
Nedladdningar
1.228
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | Aqualtis AQ9D 68 U H |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Förpackningens vikt: | 5900 g |
| Förpackningens bredd: | 698 mm |
| Djuppackning: | 172 mm |
| Förpackningshöjd: | 488 mm |
| Skärm diagonal: | 27 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 Pixels |
| Pekskärm: | Nee |
| Original bildförhållande: | 16:9 |
| Videolägen som stöds: | 1080p |
| Betraktningsvinkel, horisontell: | 178 ° |
| Betraktningsvinkel, vertikal: | 178 ° |
| Skärmform: | Flat |
| Typiskt kontrastförhållande: | 1100:1 |
| Marknadspositionering: | Gamen |
| Frekvensområde horisontellt: | 30 - 100 kHz |
| Frekvensområde vertikalt: | 48 - 170 Hz |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| Monteringsalternativ för kabellås: | Ja |
| Kabellåsspårtyp: | Kensington |
| Strömförbrukning (i standby): | - W |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Display, antal färger: | 16,7 miljoen kleuren |
| Strömförbrukning (när avstängd): | 0.3 W |
| Maximal uppdateringshastighet: | 170 Hz |
| HD typ: | Full HD |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 1.4b |
| Displayteknik: | LED |
| Respons tid: | 1 ms |
| Pixelpitch: | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| VESA montering: | Ja |
| Panelmonteringsgränssnitt: | 100 x 100 mm |
| Antireflexskärm: | Ja |
| Ljusstyrka (typiskt): | 250 cd/m² |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Djup (utan bas): | 45 mm |
| Höjd (utan bas): | 368.3 mm |
| Bredd (utan bas): | 612.5 mm |
| Antal DisplayPorts: | 1 |
| Energiförbrukning (HDR) per 1000 timmar: | - kWu |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | Niet beschikbaar |
| Energiförbrukning (SDR) per 1000 timmar: | 17 kWu |
| Enhetsbredd (med stativ): | 612.5 mm |
| Djupenhet (med stativ): | 228.2 mm |
| Enhetshöjd (med stativ): | 444.3 mm |
| Vikt (med stativ): | 4140 g |
| AMD FreeSync: | Ja |
| Färgdjup: | 8 Bit |
| Typ av mat: | Extern |
| Typ av panel: | IPS |
| Hörlurarna avstängda: | Ja |
| Ramlös design: | Ja |
| Extern anpassning: | Ja |
| AC-adapter, utspänning: | 20 V |
| Bildstorlek (horisontell): | 597.888 mm |
| Bildstorlek (vertikal): | 336.312 mm |
| sRGB-täckning (genomsnitt): | 101.91 procent |
| Flimmerfri teknik: | Ja |
| Teknik för lågt blått ljus: | Ja |
| DisplayPort-version: | 1.2a |
| Upphängningssystem för väggen: | Ja |
| Aktivt visningsområde (bxh): | 597.888 x 336.312 mm |
| Gleurengamma DCI-P3: | 81.1 procent |
| Adobe RGB-täckning: | 85.67 procent |
| AMD FreeSync-typ: | FreeSync Premium |
| Strömadapter ingår: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 100 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50/60 Hz |
| Strömförbrukning (typiskt): | - W |
| Tiltvinkelområde: | 5 - 20 ° |
| lutningsjusteringar: | Ja |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026