Hotpoint BCB 7030 AA F C O3 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint BCB 7030 AA F C O3 (10 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint BCB 7030 AA F C O3 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/10

Gebrauchsanweisung
Instructions for use
Mode d’emploi
Gebruiksaanwijzing
Istruzioni per l’uso
Brugsanvisning
Bruksanvisning
Käyttöohje
Manual de utilização
Instrucciones para el uso
Instrukcje użytkowania
Használati utasítás
Инструкци за употребаЯ
Návod k použití
Návod na použitie
Instrucţiuni de utilizare
Инструкциипоэксплуатации
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | BCB 7030 AA F C O3 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 1770 mm |
| Årlig energiförbrukning: | - kWh |
| Förpackningens vikt: | 1810 g |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 9 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| Flaskställ: | Ja |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Monteringsmetod: | Plafond |
| Frystemperatur (min): | -18 ° C |
| Maximal viktkapacitet: | 11.3 kg |
| Certifiering: | TÜV Certified, UL Listed |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | - h |
| Lamptyp: | halogen |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Isbricka: | Ja |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Total kapacitet netto: | - l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 38 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Maximal arbetstemperatur: | 5 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Nej |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Multi-luftflödessystem (kyl): | Nej |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 4 |
| Äggfack: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frys - Antal hyllor: | 3 |
| Fryskapacitet netto.: | - l |
| Fryskapacitet brutto: | 63 l |
| Total kapacitet, brutto: | 258 l |
| Kylkapacitet brutto: | 195 l |
| Kylkapacitet netto: | - l |
| Färska zon fack: | Nej |
| Frostfri (frys): | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint BCB 7030 AA F C O3 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
8 Februari 2026
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
18 September 2025
12 September 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026