Hotpoint SH6 1Q W UK.1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint SH6 1Q W UK.1 (16 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 21 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint SH6 1Q W UK.1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

Instructions for use
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | SH6 1Q W UK.1 |
| Enhetsplacering: | Aanrecht |
| Färg på produkten: | Blue, White |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 58000 g |
| Bredd: | 200 mm |
| Djup: | 170 mm |
| Höjd: | 280 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 140 kWh |
| Sladdlängd: | 2 m |
| Vattennivåindikator: | Ja |
| Förpackningens bredd: | 175 mm |
| Djuppackning: | 220 mm |
| Förpackningshöjd: | 285 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Husmaterial: | Glass, Plastic |
| Flaskställ: | Ja |
| Tillgångar: | 800 W |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Antihalkfötter: | Ja |
| Kaffebryggare typ: | Half automatisch |
| Kaffeinmatningstyp: | Gemalen koffie |
| Reservoar för bryggkaffe: | Kan |
| Kapacitet i koppar: | 12 kopjes |
| Inbyggd kvarn: | Nee |
| Göra kaffe: | Ja |
| Belyst på/av-knapp: | Ja |
| Typ produkt: | Filterkoffiezetapparaat |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Antal hyllor i frysen: | 5 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hyllor material: | Glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Ström: | 10 A |
| Ljudnivå Lc IEC: | 38 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 4 |
| Äggfack: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Ansluten effekt: | 100 W |
| Kylkapacitet netto: | 322 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint SH6 1Q W UK.1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
8 Februari 2026
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
18 September 2025
12 September 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026