Hotpoint BF 901 E AA Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint BF 901 E AA (1 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint BF 901 E AA eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

HOTPOINT/ARISTONBF 901 E AA (2)
222
100
35
ACDB
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | BF 901 E AA |
| Produkttyp: | Frysskåp |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 32500 g |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 873 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 222 kWh |
| Sladdlängd: | 2.45 m |
| Fryskapacitet: | 10 kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Automatisk avfrostning (frys): | Nej |
| Justerbara fötter: | Nej |
| Frystemperatur (min): | -18 ° C |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Elektronisk styrning: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Vikt inkl. förpackning: | 34000 g |
| Typ av strömkontakt: | Type F (CEE 7/4) |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 20 h |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Energiklass: | F |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 16 A |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 35 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Installationsfack, bredd: | 560 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 874 mm |
| Barnsäkert: | Nej |
| Ansluten effekt: | 80 W |
| Frys - Antal hyllor: | 4 |
| Fryskapacitet netto.: | 100 l |
| Frysfritt system: | Nej |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint BF 901 E AA ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Hotpoint Manualer
23 Mars 2026
3 Mars 2026
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
4 Juli 2025
2 Juli 2025
26 Juni 2025
26 Juni 2025
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026