Hotpoint BTS 1622/HA 1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint BTS 1622/HA 1 (1 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint BTS 1622/HA 1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

HOTPOINT/ARISTONBTS 1622/HA 1
117
144
37
ABDC
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | BTS 1622/HA 1 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 32000 g |
| Bredd: | 596 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 815 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 117 kWh |
| Sladdlängd: | 2.45 m |
| Flaskställ: | Nej |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Kylsystem: | Statiskt |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Justerbara hyllor: | Ja |
| Elektronisk styrning: | Nej |
| Ventilation: | Nej |
| Antal justerbara hyllor: | 2 |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Energiklass: | F |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 16 A |
| Total kapacitet netto: | 144 l |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 37 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Nej |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 3 |
| Superkylningsfunktion: | Nej |
| Dörröppningslarm: | Nej |
| Installationsfack, bredd: | 599 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 820 mm |
| Barnsäkert: | Nej |
| Ansluten effekt: | 100 W |
| Fryskapacitet netto.: | 0 l |
| Frysfritt system: | Nej |
| Kylkapacitet netto: | 144 l |
| Färska zon fack: | Nej |
| Frostfri (frys): | Nej |
| Fellarm: | Nej |
| Felindikation: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint BTS 1622/HA 1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
8 Februari 2026
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
18 September 2025
12 September 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026