Hotpoint S 12 A1 D/HA 1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint S 12 A1 D/HA 1 (1 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint S 12 A1 D/HA 1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

HOTPOINT/ARISTONS 12 A1 D/HA 1
127
209
35
ACDB
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | S 12 A1 D/HA 1 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 36800 g |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 1220 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 127 kWh |
| Sladdlängd: | 2 m |
| Flaskställ: | Nej |
| Justerbara fötter: | Nej |
| Elektronisk styrning: | Ja |
| Ventilation: | Nej |
| Antal justerbara hyllor: | 4 |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Energiklass: | F |
| Antal hyllor i frysen: | 5 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 13 A |
| Total kapacitet netto: | 209 l |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 35 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 38 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 10 ° C |
| Frostfri (kyl): | Nej |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Superkylningsfunktion: | Nej |
| Installationsfack, bredd: | 560 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 1225 mm |
| Barnsäkert: | Nej |
| Ansluten effekt: | 75 W |
| Fryskapacitet netto.: | - l |
| Frysfritt system: | Nej |
| Kylkapacitet netto: | 209 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Frostfri (frys): | Nej |
| Fellarm: | Nej |
| Felindikation: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint S 12 A1 D/HA 1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
8 Februari 2026
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
18 September 2025
12 September 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026