Hotpoint DC 85 N1 W Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint DC 85 N1 W (8 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint DC 85 N1 W eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/8

English
Operating Instructions
REFRIGERATOR/FREEZER COMBINATION
Contents
Operating Instructions, 1
Assistance, 2
Description of the appliance, 3
Reversible doors, 8
Installation, 4
Start-up and use, 5
Maintenance and care, 6
Precautions and tips, 6
Troubleshooting, 7
DC 85 XX X
DC 95 XX X
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | DC 85 N1 W |
| Vikt: | 70000 g |
| Bredd: | 596 mm |
| Djup: | 627 mm |
| Höjd: | 1890 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 331 kWh |
| Sladdlängd: | 1.6 m |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 5 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Automatisk avfrostning (frys): | Ja |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 17 h |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hyllor material: | Glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Ström: | 1 A |
| Total kapacitet netto: | 295 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 45 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 3 |
| Ansluten effekt: | 160 W |
| Frys - Antal hyllor: | 4 |
| Fryskapacitet netto.: | 108 l |
| Kylkapacitet netto: | 187 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint DC 85 N1 W ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
8 Februari 2026
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
18 September 2025
12 September 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026