Hotpoint H5T 811I MX H Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint H5T 811I MX H (13 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint H5T 811I MX H eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/13

www.hotpoint.eu/register
UserManual
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | H5T 811I MX H |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 70000 g |
| Bredd: | 596 mm |
| Djup: | 678 mm |
| Höjd: | 1912 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 317 kWh |
| Ismaskin: | Nej |
| Sladdlängd: | 1.6 m |
| Fryskapacitet: | 10 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Automatisk avfrostning (frys): | Ja |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 17 h |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | F |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 1 A |
| Total kapacitet netto: | 338 l |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 40 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 5 |
| Äggfack: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Ansluten effekt: | 160 W |
| Frys - Antal hyllor: | 3 |
| Fryskapacitet netto.: | 104 l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Kylkapacitet netto: | 234 l |
| Innerbelysning, frys: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint H5T 811I MX H ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
8 Februari 2026
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
18 September 2025
12 September 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026