Hotpoint HBNF 55181 S AQUA UK Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint HBNF 55181 S AQUA UK (20 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint HBNF 55181 S AQUA UK eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/20

EN
FROST FREE
COMBI REFRIGERATOR
Freezer - Fridge
User manual
319
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | HBNF 55181 S AQUA UK |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 59000 g |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 610 mm |
| Höjd: | 1830 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 254 kWh |
| Ismaskin: | Nej |
| Sladdlängd: | 1.95 m |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 4 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Temperaturlarm: | Nej |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Automatisk avfrostning (frys): | Ja |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Produktens färg: | Silver |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 13 h |
| AC-inspänning: | 220 V |
| Lamptyp: | LED |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hyllor material: | Glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Ström: | 0.75 A |
| Total kapacitet netto: | 245 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 44 dB |
| Klimatkategori: | N (normal) |
| Minsta drifttemperatur: | 16 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 32 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 2 |
| Dörröppningslarm: | Nej |
| Ansluten effekt: | 156 W |
| Frys - Antal hyllor: | 4 |
| Fryskapacitet netto.: | 93 l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Nej |
| Kylkapacitet netto: | 152 l |
| Färska zon fack: | Nej |
| Vattenberedare: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint HBNF 55181 S AQUA UK ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
8 Februari 2026
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
18 September 2025
12 September 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026