Hotpoint EBLH 20213 F Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint EBLH 20213 F (52 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint EBLH 20213 F eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/52

SBLxxxxNF
SBLHxxxxNF
EBLxxxxxF
EBLHxxxxxF
Dansk
Brugervejledning
KØLE-/FRYSESKAB
Oversigt
Brugervejledning, 1
Servicecenter, 2
Beskrivelse af apparatet, 3
Beskrivelse af apparatet, 5
Omvendt døråbning, 7
Installation, 8
Start og brug, 8
Vedligeholdelse, 9
Forholdsregler og gode råd, 10
Fejlnding og afhjælpning, 11
Suomi
Käyttöohjeet
JÄÄKAAPPI/PAKASTIN YHDISTELMÄ
Yhteenveto
Käyttöohjeet, 1
Huoltoapu, 2
Laitteen kuvaus, 3
Laitteen kuvaus, 5
Ovien avaussuunnan kääntäminen, 7
Asennus, 12
Käynnistys ja käyttö, 12
Huolto ja hoito, 13
Varotoimet ja suosituksia, 14
Häiriöt ja korjaustoimet, 15
Norsk
Bruksanvisning
KOMBINERT KJØLE-/ FRYSESKAP
Innhold
Bruksanvisning, 1
Teknisk assistanse, 2
Beskrivelse av apparatet, 4
Beskrivelse av apparatet, 6
Ombytting av døråpning, 7
Installasjon, 16
Oppstart og bruk, 16
Hvordan vedlikeholde og ta vare på skapet, 17
Forholdsregler og gode råd, 18
Feil og løsninger, 19
Svenska
Bruksanvisning
KOMBINERAD KYL/FRYS
Innehållsförteckning
Bruksanvisning, 1
Kundservice, 2
Beskrivning av apparaten, 4
Beskrivning av apparaten, 6
Omhängning av dörr, 7
Installation, 20
Start och användning, 20
Koppla från strömmen, 21
Säkerhetsföreskrifter och råd, 22
Fel och åtgärder, 23
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | EBLH 20213 F |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 655 mm |
| Höjd: | 2000 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 294 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 7 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 12 h |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | - l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 44 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Ansluten effekt: | - W |
| Fryskapacitet netto.: | - l |
| Fryskapacitet brutto: | 88 l |
| Total kapacitet, brutto: | 331 l |
| Kylkapacitet brutto: | 243 l |
| Kylkapacitet netto: | - l |
| Vattenberedare: | Nej |
| Porttyp: | Single |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint EBLH 20213 F ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
8 Februari 2026
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
18 September 2025
12 September 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026