Hotpoint ECOT7F 129 (EU) Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint ECOT7F 129 (EU) (72 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 13 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.6 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
10.3 MB
Antal sidor
72
Nedladdningar
449
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | ECOT7F 129 (EU) |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 400 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Ljudnivå (tvätt): | 59 dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1200 RPM |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Black, Blouse/shirt, Hand/wool, Mix |
| Nominell kapacitet: | 7 kg |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Buttons, Rotary |
| Årlig vattenförbrukning tvätt: | 9029 l |
| Tvättklass: | A |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Upp |
| Laddning: | Toppmatad |
| Dörr färg: | Vit |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Centrifugering klass: | B |
| Ljudnivå (spinn): | 72 dB |
| Vattenförbrukning per omgång: | - l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | 1.319 kWh |
| Barnsäkert: | Ja |
| Årlig energiförbrukning tvätt: | 227 kWh |
| Överfyllnadsskydd: | Ja |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026