Hotpoint ENTM 18210 VW Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint ENTM 18210 VW (60 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 13 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
60
Nedladdningar
1.189
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | ENTM 18210 VW |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 700 mm |
| Djup: | 685 mm |
| Höjd: | 1805 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 341 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 2 kg/24h |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Certifiering: | CE, IMQ |
| Produktens färg: | Vit |
| Formfaktor: | Upprätt |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 20 h |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Isbricka: | Ja |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Total kapacitet netto: | 414 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 45 dB |
| Klimatkategori: | N-T |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Barnsäkert: | Nej |
| Ansluten effekt: | - W |
| Fryskapacitet netto.: | 82 l |
| Fryskapacitet brutto: | 95 l |
| Frysfritt system: | Nej |
| Total kapacitet, brutto: | 435 l |
| Kylkapacitet brutto: | 340 l |
| Kylkapacitet netto: | 332 l |
| Färska zon fack: | Nej |
| Multi-luftflödessystem: | Nej |
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026