Hotpoint FF175MG Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint FF175MG (12 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 13 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
12
Nedladdningar
517
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FF175MG |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 655 mm |
| Höjd: | 1750 mm |
| Fryskapacitet: | 8 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Isbricka: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Klimatkategori: | SN-ST |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Fryskapacitet brutto: | 85 l |
| Frysfritt system: | Nej |
| Total kapacitet, brutto: | 265 l |
| Kylkapacitet brutto: | 180 l |
| Anti-bakteriell funktion: | Ja |
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026