Hotpoint FFUL2023 P Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint FFUL2023 P (12 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint FFUL2023 P eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/12

English English
English English
English
Operating Instructions
REFRIGERATOR/FREEZER COMBINATION
Contents
Operating Instructions, 1
Assistance, 2
Description of the appliance, 3
Description of the appliance, 4
Reversible doors, 5
Installation, 6
Start-up and use, 6
Maintenance and care, 7
Precautions and tips, 8
Troubleshooting, 8
FFFLxxxx x
FFFLxxx x
FFxxxxxx
FFULxxxx x
FUFL xxxx x
EXFLxxxx x
STFxxxxx
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FFUL2023 P |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 650 mm |
| Höjd: | 2000 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 263 kWh |
| Förpackningens bredd: | 670 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Fryskapacitet: | 6 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Semesterfunktion: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Antibakteriell beläggning: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LED |
| Låddjup: | 700 mm |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 13 h |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Isbricka: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Total kapacitet netto: | 313 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 44 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frys - Antal hyllor: | 4 |
| Fryskapacitet netto.: | 103 l |
| Fryskapacitet brutto: | 113 l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 325 l |
| Kylkapacitet brutto: | 212 l |
| Kylkapacitet netto: | 210 l |
| Frostfri (frys): | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint FFUL2023 P ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
8 Februari 2026
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
18 September 2025
12 September 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026