Hotpoint S 12 A1 D/HA Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint S 12 A1 D/HA (12 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint S 12 A1 D/HA eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/12

Gebrauchsanweisung
Instructions for use
Mode d’emploi
Gebruiksaanwijzing
Istruzioni per l’uso
Brugsanvisning
Bruksanvisning
Käyttöohje
Manual de utilização
Instrucciones para el uso
Instrukcje użytkowania
Használati utasítás
Инструкци за употребаЯ
Návod k použití
Návod na použitie
Instrucţiuni de utilizare
Инструкциипоэксплуатации
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | S 12 A1 D/HA |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 1220 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 132 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Produktens färg: | Vit |
| Antal hyllor i frysen: | 5 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Ljudnivå Lc IEC: | 35 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 4 |
| Installationsfack, bredd: | 560 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 1225 mm |
| Ansluten effekt: | - W |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 210 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint S 12 A1 D/HA ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
8 Februari 2026
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
18 September 2025
12 September 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026