Hotpoint FMD 923XR EU.C Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint FMD 923XR EU.C (84 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 11 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
84
Nedladdningar
729
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | FMD 923XR EU.C |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 73000 g |
| Bredd: | - mm |
| Djup: | - mm |
| Höjd: | - mm |
| Förpackningens bredd: | 640 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Ljudnivå (tvätt): | 53 dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1200 RPM |
| Cykeltid (max): | 195 min |
| Antal tvättprogram: | 12 |
| Tvättprogram: | Cotton, Mix, Quick |
| Nominell kapacitet: | 9 kg |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LCD |
| Låddjup: | 650 mm |
| Årlig vattenförbrukning tvätt: | 12254 l |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Laddning: | Frontmatad |
| Drum volym: | 62 l |
| Dörr färg: | Rostfritt stål |
| Centrifugering klass: | B |
| Ljudnivå (spinn): | 79 dB |
| Justerbar centrifugeringshastighet: | Ja |
| Cykeltid (snabb-programmet): | 30 min |
| Energiförbrukning vid tvätt: | 1.193 kWh |
| Barnsäkert: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Lastbalansering systemet: | Nej |
| Restfukt: | 53 % |
| Årlig energiförbrukning tvätt: | 216 kWh |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026