Hotpoint FMG 1023B EU Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint FMG 1023B EU (24 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 8 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
24
Nedladdningar
563
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | FMG 1023B EU |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 605 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Ljudnivå (tvätt): | - dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1200 RPM |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Black |
| Nominell kapacitet: | 10 kg |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LCD |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Laddning: | Frontmatad |
| Centrifugering klass: | B |
| Ljudnivå (spinn): | - dB |
| Vattenförbrukning per omgång: | - l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | - kWh |
| Barnsäkert: | Ja |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026