Hotpoint FZFM171G Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint FZFM171G (8 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint FZFM171G eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/8

FZS 175 xx
FZFM 151 xx
FZFM 171 xx
Contents
Operating Instructions, 1
Assistance, 2
Description of the appliance, 3
Reversible doors, 4
Installation, 5
Start-up and use, 6
Maintenance and care, 6
Precautions and tips, 6
Troubleshooting, 7
English English
English English
English
Operating Instructions
FREEZER
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | FZFM171G |
| Produkttyp: | Frysskåp |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 650 mm |
| Höjd: | 1750 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 286 kWh |
| Förpackningens bredd: | 660 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 11 kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Produktens färg: | grafit |
| Låddjup: | 710 mm |
| Lagringstid vid strömavbrott: | - h |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Isbricka: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Frys - Antal hyllor: | 7 |
| Fryskapacitet netto.: | 220 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint FZFM171G ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Hotpoint Manualer
23 Mars 2026
3 Mars 2026
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
4 Juli 2025
2 Juli 2025
26 Juni 2025
26 Juni 2025
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026