Hotpoint H55RM 1110 K UK Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint H55RM 1110 K UK (16 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint H55RM 1110 K UK eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

TABLE-TOP REFRIGERATOR
Instructions for use
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | H55RM 1110 K UK |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 28000 g |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 595 mm |
| Höjd: | 838 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 118 kWh |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hyllor material: | Glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Ström: | 0.5 A |
| Ljudnivå Lc IEC: | 41 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 3 |
| Äggfack: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Nej |
| Ansluten effekt: | 102 W |
| Kylkapacitet netto: | 134 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint H55RM 1110 K UK ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
8 Februari 2026
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
18 September 2025
12 September 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026