Hotpoint HQ9 B2L G Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint HQ9 B2L G (24 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 25 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint HQ9 B2L G eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/24

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | HQ9 B2L G |
| Vikt: | 118000 g |
| Bredd: | 909 mm |
| Djup: | 698 mm |
| Höjd: | 1874 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 338 kWh |
| Ismaskin: | Nej |
| Sladdlängd: | 1.8 m |
| Förpackningens bredd: | 987 mm |
| Fryskapacitet: | 5 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Energieffektivitetsindex (EEI): | 100 |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Justerbara hyllor: | Ja |
| Produktdesign: | Flera dörrar |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Låddjup: | 768 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 131000 g |
| Lagringstid vid strömavbrott: | - h |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | E |
| Antal hyllor i frysen: | 2 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50/60 hz |
| Hyllor material: | Glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 1.5 A |
| Total kapacitet netto: | 594 l |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 36 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Ansluten effekt: | 255 W |
| Frys - Antal hyllor: | 4 |
| Fryskapacitet netto.: | 206 l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Kylkapacitet netto: | 338 l |
| Färska zon fack: | Nej |
| Vattenberedare: | Nej |
| Frostfri (frys): | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint HQ9 B2L G ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
8 Februari 2026
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
18 September 2025
12 September 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026