Hotpoint H7NT 911T W H 1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint H7NT 911T W H 1 (13 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 21 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint H7NT 911T W H 1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/13

www.hotpoint.eu/register
User Manual
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | H7NT 911T W H 1 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Snäll: | Luchtkoeler |
| Monteringsverktyg: | Ja |
| Antal per paket: | - stuk(s) |
| Antal fans: | 2 ventilator(en) |
| Thermal Design Power (TDP): | 220 W |
| Medeltid mellan fel (MTBF): | 100000 uur |
| Lämplig plats: | Processor |
| Ventilator diameter: | 120/140 mm |
| Processorsocklar som stöds: | LGA 1200 (Socket H5), LGA 1366 (Socket B), LGA 1700, LGA 2011 (Socket R), LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 2066, LGA 775 (Socket T), Socket AM2+, Socket AM3+, Socket AM4, Socket AM5, Socket FM1, Socket FM2+ |
| Antal värmerör: | 6 |
| Matventilator (bxdxh): | 140 x 25 x 140 mm |
| Installationsinstruktion: | Ja |
| Fläkthastighet (max): | 1400 RPM |
| Fläkthastighet (min): | 250 RPM |
| Kylarens bredd: | 159 mm |
| Kylarens djup: | 131 mm |
| Kylarens höjd: | 144 mm |
| Fläkt 2 dimensioner (BxDxH): | 120 x 25 x 120 mm |
| Fläkt 2 rotationshastighet (min): | 250 RPM |
| Fläkt 2 rotationshastighet (max): | 1400 RPM |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint H7NT 911T W H 1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Hotpoint Manualer
23 Mars 2026
3 Mars 2026
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
4 Juli 2025
2 Juli 2025
26 Juni 2025
26 Juni 2025
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026