Hotpoint UH6F1CW1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint UH6F1CW1 (24 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 21 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint UH6F1CW1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/24

Instructions for use
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | UH6F1CW1 |
| Produkttyp: | Frysskåp |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 645 mm |
| Höjd: | 1670 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 288 kWh |
| Fryskapacitet: | 23 kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 23 h |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Energiklass: | F |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Hyllor material: | Glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 10 A |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 41 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Frys - Antal hyllor: | 6 |
| Fryskapacitet netto.: | 228 l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| SuperFrost-funktion: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint UH6F1CW1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Hotpoint Manualer
23 Mars 2026
3 Mars 2026
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
4 Juli 2025
2 Juli 2025
26 Juni 2025
26 Juni 2025
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026