Hotpoint HAC20 T122 2 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint HAC20 T122 2 (1 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint HAC20 T122 2 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

HOTPOINT/ARISTONHAC20 T122 2
222
68212
34
ACDB
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | HAC20 T122 2 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 58000 g |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 1935 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 222 kWh |
| Ismaskin: | Nej |
| Sladdlängd: | 2.45 m |
| Förpackningens bredd: | 580 mm |
| Fryskapacitet: | 7 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Semesterfunktion: | Nej |
| Flaskställ: | Ja |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Automatisk avfrostning (frys): | Ja |
| Kylsystem: | Dynamisk (fläktassisterad) |
| antal dörrar: | 2 dörr/dörrar |
| Antibakteriellt fack: | Nej |
| Elektronisk styrning: | Ja |
| Ventilation: | Ja |
| Infällda handtag: | Ja |
| Garantiperiod: | 2 År |
| Produktens färg: | Vit |
| Låddjup: | 608 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 60000 g |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 7 h |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | E |
| Antal hyllor i frysen: | 5 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas/metall |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 16 A |
| Total kapacitet netto: | 280 l |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 34 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Multi-luftflödessystem (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 6 |
| Superkylningsfunktion: | Nej |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Ansluten effekt: | 180 W |
| Frys - Antal hyllor: | 3 |
| Fryskapacitet netto.: | 68 l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Kylkapacitet netto: | 212 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Vattenberedare: | Nej |
| Frostfri (frys): | Ja |
| Mittfacket: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint HAC20 T122 2 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
8 Februari 2026
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
18 September 2025
12 September 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026