Hotpoint HAT70I 932 W DC Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint HAT70I 932 W DC (120 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint HAT70I 932 W DC eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/120

Refrigerator / User Manual
Frigider / Manual de utilizare
Frigorífico / Manual do utilizador
Refrigerador / Manual del usuario
HAT70I 932 W DC
D70465
11 5075 2500/ EN/ RO/ PT/ ES/ AC_1/2/ 28/11/23 13:41
7296146930
EN
RO
PT
ES
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | HAT70I 932 W DC |
| Bredd: | 700 mm |
| Djup: | 655 mm |
| Höjd: | 1850 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 254 kWh |
| Ismaskin: | Nej |
| Fryskapacitet: | 5.5 kg/24h |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Automatisk avfrostning (frys): | Nej |
| Antal temperaturzoner: | 2 |
| Justerbara hyllor: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | - h |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Energiklass: | E |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Hyllor material: | Härdat glas/plast |
| Ström: | 10 A |
| Total kapacitet netto: | 437 l |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 38 dB |
| Klimatkategori: | T (tropisk) |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Nej |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Dörröppningslarm: | Nej |
| Frys - Antal hyllor: | 2 |
| Fryskapacitet netto.: | 115 l |
| Kylkapacitet netto: | 322 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Dörrfack för flaskor: | Ja |
| Antal vikbara hyllor: | 3 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint HAT70I 932 W DC ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
8 Februari 2026
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
18 September 2025
12 September 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026