Hotpoint HBNF 55181 B AQUA UK 1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint HBNF 55181 B AQUA UK 1 (20 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 5 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint HBNF 55181 B AQUA UK 1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/20

EN FROST FREE
COMBI REFRIGERATOR
Freezer - Fridge
User manual
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | HBNF 55181 B AQUA UK 1 |
| Färg på produkten: | Aqua-kleur |
| Sladdlängd: | 7 m |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Innehåller inte: | Halogeen |
| Förvaringstemperatur: | -40 - 65 °C |
| Typ av kabel: | OFNP |
| Full duplex: | Ja |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 50 °C |
| Anslutning 1: | 12x LC |
| Anslutning 2: | MPO |
| Anslutning 1 typ: | Mannelijk |
| Anslutning 2 typ: | Vrouwelijk |
| Struktur för trådläge: | Multimode |
| Kern diameter: | 50 µm |
| Klädselns diameter: | 125 µm |
| Fiberoptisk typ: | OM3 |
| Antal optiska fibrer: | 12 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint HBNF 55181 B AQUA UK 1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
8 Februari 2026
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
18 September 2025
12 September 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026