Hotpoint HDA2100RWW Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint HDA2100RWW (48 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 11 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
48
Nedladdningar
385
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | HDA2100RWW |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Färg på produkten: | Wit |
| Timer: | Ja |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Typ av laddare: | Voorbelading |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Tvätt energiförbrukning: | 1.02 kWu |
| Vattenförbrukning per cykel: | 46 l |
| Var klass: | A |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1400 RPM |
| Antal tvättprogram: | 20 |
| Nominell kapacitet: | 6 kg |
| Wasprogramma's: | Hygiene/anti-allergy, Black |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026