Hotpoint HDA3200FAA Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint HDA3200FAA (9 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 8 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
9
Nedladdningar
317
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | HDA3200FAA |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Wit |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 616 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Typ av laddare: | Voorbelading |
| Dörrfärg: | Zwart |
| Fördröjd starttimer: | Ja |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Tvätt energiförbrukning: | 1.138 kWu |
| Vattenförbrukning per cykel: | 71 l |
| Var klass: | A |
| Årlig tvättenergiförbrukning: | 220 kWu |
| Centrifuger läkemedelsklass: | A |
| Ljudnivå (tvätt): | 51 dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1600 RPM |
| Ljudnivå under centrifugering: | 79 dB |
| Årlig tvättvattenförbrukning: | 13407 l |
| Restfuktprocent: | 44 procent |
| Strömförbrukning (när avstängd): | 0.5 W |
| Nominell kapacitet: | 11 kg |
| Wasprogramma's: | Hygiene/anti-allergy, Black, Cotton, Hand/wool, Synthetics, Delicate/silk |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026