Hotpoint HDA3600RCC Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint HDA3600RCC (48 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 13 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
48
Nedladdningar
687
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | HDA3600RCC |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 98 g |
| Bredd: | 64 mm |
| Djup: | 21 mm |
| Höjd: | 110 mm |
| Husmaterial: | ABS |
| Räckvidd: | 90 m |
| LED-indikatorer: | Stroom |
| Ethernet LAN: | Nee |
| Monteringsmetod: | Draagbaar (bodypack-ontvanger) |
| Batteritid/batteritid: | 7 uur |
| Indikation på lågt batteri: | Ja |
| Antenner kvantitet: | 1 |
| Typ av mat: | Batterij/Accu |
| Impedans: | 16 Ohm |
| Frekvens: | 606 - 630 MHz |
| Känslighet: | 2.2 μV |
| Signal-brusförhållande: | 90 dB |
| Total harmonisk distorsion (THD): | 0.5 procent |
| Drifttemperatur (TT): | -18 - 63 °C |
| Batterityp: | AA |
| Frekvenssvarsmikrofon: | 38 - 15000 Hz |
| 3,5 mm utgång: | Ja |
| Skanna funktioner: | Channel scan, Group scan |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026