Hotpoint HLD4000MWW Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint HLD4000MWW (16 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 8 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
16
Nedladdningar
1.133
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | HLD4000MWW |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Förpackningens vikt: | 760 g |
| Förpackningens bredd: | 260.1 mm |
| Djuppackning: | 164.1 mm |
| Förpackningshöjd: | 55.1 mm |
| Snäll: | AV-zender & ontvanger |
| Användarmanual: | Ja |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Typ av förpackning: | Doos |
| Nuvarande: | 0.6 A |
| Monteringsverktyg: | Ja |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Maximal upplösning: | 3840 x 2160 Pixels |
| Ursprungsland: | Taiwan |
| Certifiering: | CE, FCC, REACH |
| HDCP: | Ja |
| Maximal uppdateringshastighet: | 60 Hz |
| Anslutning för nätadapter: | Ja |
| Material: | Metaal |
| HDMI-version: | 2.0 |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Plug and play: | Ja |
| Färgdjup: | 24 Bit |
| DisplayPorts in: | 1 |
| Förvaringstemperatur: | -15 - 50 °C |
| Förvaringsfuktighet: | 0 - 85 procent |
| Extern anpassning: | Ja |
| Rackmontering: | Ja |
| Ljudutgångskanaler: | 7.1 kanalen |
| Utström: | 1 A |
| HDCP-version: | 2.2 |
| Antal HDMI-utgångar: | 2 |
| RJ-45 ingångsportar: | 2 |
| Driftspänning: | 24 V |
| (Ytter) huvudpaketets höjd: | 175 mm |
| (Ytter) huvudförpackningens bredd: | 573 mm |
| (Ytter) huvudförpackningens bruttovikt: | 7900 g |
| (Ytre) huvudpaketets längd: | 273 mm |
| Kvantitet per (yttre) huvudkartong: | 10 stuk(s) |
| Maximal-räckvidd: | 38.1 m |
| AC-ingångsspänning: | 100 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 0 - 85 procent |
| GTIN (EAN/UPC) nummer (yttre) huvudförpackning: | 10037332239126 |
| Kabeltyper som stöds: | Cat6 |
| Utökad visningsidentifikationsdata (EDID): | Ja |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026