Hotpoint HPS18BGNRSH Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint HPS18BGNRSH (68 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 23 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
68
Nedladdningar
352
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | HPS18BGNRSH |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 86 mm |
| Höjd: | 457 mm |
| Husmaterial: | Metaal |
| Monteringsmetod: | Muur |
| Lämplig för skärmstorlekar: | 37 - 55 " |
| Maximal viktkapacitet: | 56.7 kg |
| Horisontellt vridbar: | 0 - 90 ° |
| Gångjärn: | Ja |
| Tiltvinkelområde: | -15 - 5 ° |
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026